субота, 15 вересня, 2018, 20:37 Світ
У Німеччині пошкодили пам’ятник українським військовополоненим

На пам’ятнику українським військовополоненим Першої світової війни у Вецларі, Німеччина, в результаті акту вандалізму з’явилася велика пляма.

Пляма утворилася через те, що хтось кинув або виплеснув лампадку з олією, яка стояла біля пам’ятника, повідомляє місцевий мешканець Володимир Чернов, – інформує «Історична правда».

 «Двом заявникам, які хотіли зробити заяви окремо, поліція відмовила в прийомі заяв через однакову причину: за німецькими законами це може зробити лише власник пам’ятника», – написав Чернов. Він відзначив, що це вже другий випадок із монументом.

Чернов уже подав заяву від товариства пам’яті українських військовополонених в канцелярію обер-бургомістра Вецлара Манфреда Вагнера з проханням, щоб місто, якому належить пам’ятник, звернулося до поліції.

Окрім прохання про розслідування заявник попросив про налагодження відеонагляду за пам’ятником.

Нагадаємо, пам’ятник українцям-військовополоненим у м. Вецлар, федеральна земля Гессен, створив у 1919 році український скульптор, професор художнього училища в Мюнхені Михайло Паращечук. Митець також був автором подібного меморіалу в м. Раштатт, федеральна земля Баден.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 12:44 :07