субота, 15 вересня, 2018, 18:51 Львів
У Львові нагородили переможців форуму електронного врядування

Сьогодні, 15 вересня, у офісі ІТ компанії SoftServe у Львові завершився Форум електронного врядування 451Е.

У межах форуму відбулось нагородження переможців студентського ідеатону, який відбувся 10−11 вересня. Переможцями ідеатону стала команда «Ананас» зі своїм проектом «Any Art», основною ідеєю якого була заміна надписів вульгарних картинок на будівлях та стінах міста на кольорові сучасні цікаві малюнки, – повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 «Цього року у рамкам форуму ми проводили ідеатон. В минулому році у нас перемогла команда з додатком «Green City». Додаток дуже крутий, зараз він працює і його робота полягає у тому, що можна моніторити повний вміст смітників. Цього року було дуже цікаво висвітлені проблеми міста, і одна з проблем – це проблема графіті і стріт-арту. Дуже не стандартно до цієї проблеми підійшла наша команда переможців, команда з назвою «Ананас», як і не стандартно підійшла до назви, так і не стандартно підійшла до вибору теми», – розповіла Марта Романяк, начальник управління інформаційних технологій.

Нагадаємо, ідеатон – це захід для опрацювання вдалих ідей, які вирішують конкретні проблеми міста. Львівський ідеатон відбувався з попередньо відібраними командами в форматі інтенсивів із експертами (від посадовців, юристів до дизайнерів та ІТ-фахівців). За допомогою таких менторів кожна команда могла повністю розробити свій проект вирішення соціально-важливої проблеми міста. На все учасники мали 48 годин інтенсивної роботи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 17:58 :56