субота, 15 вересня, 2018, 6:42 Світ
Ті, хто втручається – заплатить: Помпео жорстко попередив Росію про наслідки за втручання у вибори

Росія наразиться на рішучу реакцію США, якщо знову спробує втрутитися у внутрішні політичні процеси Штатів.

Про це заявив державний секретар США Майк Помпео під час брифінгу у Вашингтоні, повідомляє Укрінформ.

«Протягом останніх років Росія особливо агресивно використовувала свої кібернетичні потужності, дезінформацію та інші приховані методи у намаганні посіяти в Америці нестабільність. Як чітко стверджує цей указ, якщо Росія або будь-який інший іноземний уряд чи особа, яка дії від їх імені, втрутиться у вибори в США, то наслідки будуть швидкими й суворими», – прокоментував Помпео нещодавній указ президента США, що дозволить запроваджувати санкції проти іноземців, які намагаються втрутитися в американські вибори.

Помпео наголосив, що «зарубіжні зловмисники використовували інформаційні технології та соціальні медіа, аби відкрити нові фронти у зусиллях з підриву нашої демократії й ключових інституцій». «Ці зловмисники хочуть направити американців один проти одного й переконати нас, що наші інституції й ідеали – дефективні. Однак, ми рішуче налаштовані зупинити ці зусилля і показати, що ті, хто втручається у наші свободи, – заплатить», – зауважив державний секретар.

Нагадаємо: президент США Дональд Трамп підписав указ, що дозволить запроваджувати санкції проти іноземців, які намагаються втрутитися в американські вибори.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 00:13 :56