субота, 15 вересня, 2018, 11:38 Події
Стан здоров’я двох політв’язнів у Криму погіршився: Денисова вимагає реакції Москалькової
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова. Фото: nfront.org.ua
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова. Фото: nfront.org.ua

Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся до Офісу Омбудсмена в РФ через погіршення стану здоров’я одразу двох політв’язнів, які перебувають на території окупованого Криму.

Як повідомляє прес-служба українського Омбудсмена, Євген Панов і Бекір Дегерменджи утримуються в так званому «ФКУ СИЗО-1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю»

Євген Панов уже тривалий час страждає на захворювання зубів та потребує кваліфікованої стоматологічної допомоги. Але її він зможе отримати лише за межами пенітенціарного закладу.

У Бекіра Дегерменджи – бронхіальна астма. Окрім цього, у громадянина України підвищений артеріальний тиск та з’явилися фурункули на шиї, тому йому терміново необхідна допомога медиків.

«Політв’язні неодноразово зверталися до керівництва СІЗО з проханням надати їм необхідну медичну допомогу. Втім, позитивної відповіді так і не отримали», – зазначається у повідомленні.

Секретаріат Уповноваженого України звернувся з проханням посприяти відновленню стану здоров’я політв’язнів та надати відповідні медичні документи.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 12:02 :29