Новини » Події 15 вересня, 2018, 16:46
Спецпризначенці Об’єднаних сил вилучили пального й обладнання на 5,5 млн грн

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів на території смт. Новгородське та м. Торецьк Донецької області співробітниками спецпідрозділу податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об’єднаних сил, виявлено два факти незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів.

Про це повідомляє штаб ООС.

За результатами проведених заходів встановлено двох громадян України, які на території АЗС здійснювали реалізацію паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу без відповідних дозвільних документів. В ході проведених оглядів виявлено та вилучено ПММ (бензин у кількості 29 371 літр, дизельне пальне у кількості 6 600 літрів та скраплений газ у кількості 15 435 літрів) на загальну суму близько 1,5 млн гр та обладнання (автозаправочні колонки, резервуари для зберігання ПММ та комплекси для реалізації скрапленого газу) на загальну орієнтовну суму близько 4,1 млн гривень. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 5,5 млн гривень.

На підставі зібраних матеріалів відносно порушників складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 164 КУпАП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:03 :57