Невзоров про Путіна і Кім Чен Ина: Це як маніяк приходить до Чикатила отримати дострокове звільнення

ZIK

Росія, на яку накладено економічні санкції за окупацію Криму, озброєну агресію проти України на Донбасі, використання хімічної зброї в Британії, втручання у вибори президента США і т.д., не може просити світ про зняття санкцій з КНДР, введених за розвиток ядерної програми.

Про це відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров розповів в ефірі радіо «Ехо Москви» - повідомляє Сегодня.

«Мені дуже подобається [лідер КНДР] Кім Чен Ин, тому що хлопець живе в якійсь настільки іншій реальності, в настільки кришталевому замку... Знаєте, що він утнув? Він попросив Росію поклопотатися за Північну Корею, щоб з Північної Кореї зняли санкції. Це приблизно, як маніяк приходить до Чикатила отримати рекомендацію на дострокове звільнення. Ось приблизно так само це все виглядає. Ну, дійсно, чарівний світ», – іронізує журналіст.

«Може, дійсно, Росія взялася допомогти Кім Чен Ину, і вона хоче, щоб в порівнянні з нею Північна Корея виглядала цивілізованою, нормальною, здоровою державою, яка переповнена свободами і щастям людей. От вона зробила все, щоб цей приємний контраст був», – додав публіцист.

Нагадаємо, раніше Невзоров різко відгукнувся про російську державу, назвавши її могутнім і небезпечним шахраєм. На його думку, не можна мати справи з Держдумою і всіма держслужбами.

Також нагадаємо, Невзоров «пожалів» Путіна, за його словами президент РФ зобов’язаний придумувати забави для величезної кількості ідіотів.

Андрій Чикатило – один з найвідоміших радянських серійних вбивць, з 1978 по 1990 роки зробив 53 доведених вбивства (зізнався в 55 вбивствах, за оперативними даними здійснив понад 65 вбивств): 21 хлопчиків у віці від 7 до 16 років, 14 дівчаток у віці від 9 до 17 років і 17 дівчат і жінок. До його арешту були розстріляні двоє людей, які не винні у цих злочинах. Прізвиська: «Скажений звір», «Ростовський Різник», «Червоний Різник», «Вбивця з лісосмуги», «Громадянин X», «Сатана».

 

Loading...