субота, 15 вересня, 2018, 4:56 Політика
Джапарова: РФ намагається створити інформаційну бульбашку про «щасливе» життя в Криму

Росія намагається створити на міжнародній арені паралельну реальність реальним подіям у Криму, поширюючи інформаційну бульбашки про «щасливе» життя в анексованому Криму та «демократичний» референдум 2014 року.

Про це заявила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова під час дискусії в рамках щорічного форуму Ялтинської європейської стратегії «Кримська декларація – що далі?», повідомляє  Укрінформ.

«Сьогодні Російська Федерація намагається створити таку собі паралельну реальність... більшість відчувають це, особливо подорожуючи на міжнародні майданчики від ОБСЄ до Парламентської Асамблеї Ради Європи, де РФ активно адвокатує ту дійсність, ту інформаційну бульбашку про «щасливе» життя громадян України в російській дійсності, намагається довести світові, що в 2014 році відбулася не окупація з злочин Росії проти України, а вільний, демократичний референдум, де кримчани визначилися зі своїм майбутнім», – зазначила вона.

Так само, за їх словами, Росія намагаються переконати, що відбувається не війна РФ проти України, а громадянська війна, та у правдивості багато інших російських міфів.

Водночас Джапарова наголосила, що щодня в окупованому Росією Криму відбуваються злочини не тільки в гуманітарному вимірі, зокрема, переслідування людей за політичними ознаками й мотивами, але також військові злочини, наприклад, переміщення цивільного населення з території РФ на півострів, блокада Азовського моря тощо.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 10:12 :52