Чийгоз про Балуха: Cтусанами поклали на бетон, сильно били по ногах, печінці і голові

ZIK

Після того, як українського активіста Володимира Балуха побили співробітники сімферопольського СІЗО, у нього сильно болить голова і печінка.

Про це Крим.Реаліям розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

«До нього в камеру прийшов начальник СІЗО Бережний, дуже грубо з ним розмовляли, після цього вивели з камери, вимагали стати на коліна. Він відмовився, після цього його стусанами поклали на бетон, сильно били по ногах, печінці і голові», – розповів Чийгоз.

За його словами, в суботу, 15 вересня, архієпископ Климент буде домагатися зустрічі з Володимиром Балухом.

Кримська правозахисна група повідомила, що адвокат українського активіста Володимира Балуха має намір домагатися зустрічі з підзахисним в суботу, 15 вересня, в зв’язку з інформацією про його побиття.

Раніше заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз повідомив Крим.Реаліі, що українського активіста Володимира Балуха в сімферопольському СІЗО «вивели з камери, сильно побили і загрожують позбутися».

Коментарів від російських силових структур з цього приводу немає.

Ув’язнений в Криму український активіст Володимир Балух продовжує безстрокову голодовку, яку він оголосив 19 березня 2018 року. 5 липня підконтрольний Росії Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4 тисяч гривень). Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України, який знаходився на подвір’ї його будинку.

 Loading...