Чому з нами не спілкуються інопланетяни

Протягом останнього тижня став свідком прояву двох світів, двох світоглядних полюсів, що знайшли свій прояв у звичайному листі.

Перший із них – зразковий збір і фасування листя та гілок в мішки у Стрийському парку м. Львова. Не знаю, хто і за які кошти це робив, але це дуже надихнуло. Підозрюю, що це якийсь проект, можливо навіть із міжнародним сприянням. Цей приклад, як кажуть, «зробив мій день». Вишенькою на тортик стала новина про винахід українського хлопця з виготовлення паперу з палого листя. Ну, чудово ж!

А потім, їхав пізнім вечором з Тернополя до Львова і мав вдосталь часу і можливості подихати димом спалених надій. Ще не настав листопад, ще не все листя опало з дерев, але вже почали організований його збір та утилізацію. Першість у цьому дивному і незрозумілому занятті належить картопляному бадиллю. Разом із ним, залишки інших агрокультур, бережно складаються у купки і, з приходом темряви, підлягають спаленню.

Разом із димом та смородом від спаленого листя я проводжав свої ілюзії про ефективність медійних кампаній, залучення соціальних інституцій та адміністративну відповідальність. Ми спалюємо листя. Тим самим створюємо незручності людям навколо, негативно впливаємо на стан довкілля, відмовляємося від джерела відновлюваних ресурсів…

Про такі випадки жартують «через це з нами інопланетяни і не спілкуються».

Не спалюйте листя, не робіть невиправданих вчинків, розвивайте критичне мислення. Не спалюйте власних надійРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...