Новини » Події 14 вересня, 2018, 20:37
З’явились нові докази причетності Петрова й Боширова до російських спецслужб

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider дозволило підтвердити, що Олександр Петров і Руслан Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, дійсно є співробітниками російських спецслужб.

Це підтверджується низкою документів, а також прямими і непрямими свідоцтвами, передає першоджерело «The Insider». Видання подало лише першу частину розслідування, повну версію якого обіцяють опубліковати на початку наступного тижня.

«Якщо подивитися на дані Олександра Петрова в базі ФМС, то створюється враження, що він «народився» у 2009 році, - зазначають в «The Insider», проаналізувавши документи Петрова. – Тобто, за паспортом він народився 13 липня 1979 місті Котлас, але на ділі ніяких слідів його присутності в цьому світі до 2009 року, коли йому був виданий цей паспорт. У звичайних досьє ФМС на «простих смертних» є замітки про отримання інших національних і закордонних паспортів, факти реєстрацій за різними адресами. У досьє Петрова нічого цього немає. Свій паспорт в 2009 році він отримав «замість зіпсованого», і в досьє вказано номер цього «зіпсованого» паспорта, якого ніколи не існувало в природі».

Не менш цікаві й російські паспорти Петрова і Баширова. По-перше, вони видані УФМС 770001 по місту Москві, а «прості» смертні там паспортів не отримують. Паспорти в цьому УФМС отримують або привілейовані особи за хабар), або представники силових органів.

Більше подробиць видання обіцяє подати через кілька днів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 14:32 :32