Новини » Політика 1874 Читать эту новость на русском

Від сьогодні в окупованому Армянську запровадять режим надзвичайної ситуації

Фото: krymr.com

Представник російської влади окупованого Криму заявив, що в Армянську з 14 вересня запроваджують режим надзвичайної ситуації – після викидів шкідливих речовин на заводі «Кримський титан».

Про це, як інформує сайт проекту Радіо Свобода Крим.Реалії, 14 вересня повідомив заступник начальника головного управління – начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в Криму Олексій Фрідман.

«Штабом зараз ухвалюватиметься рішення і буде рекомендуватися адміністрації міського округу Армянськ ввести режим НС, бо у нас є перевищення гранично допустимої концентрації у понад п’ять разів», – сказав Фрідман.

Російська влада окупованого Криму заявляє, що причиною викидів шкідливої речовини на півночі півострова є випаровування вмісту кислотонакопичувача, використовуваного підприємством «Кримський титан».

Водночас у Міноборони України наполягають, що викид хімічних речовин на території анексованого Криму стався через військових Збройних сил Росії, які на тренуваннях обстріляли відстійники відходів титанового й содового заводів.

Жителі кримського міста Армянська продовжують скаржитися на погіршення самопочуття, їдкий запах у повітрі, першіння в горлі, особливо у вечірній час.

4 вересня фактична влада Криму оголосила, що концентрація шкідливих речовин у повітрі на півночі півострова перевищила допустиму норму, у зв’язку з цим на два тижні зупинили роботу заводу «Кримський титан». Крім того, почалася евакуація дітей з Армянська в санаторії Криму.

Нагадаємо, на межі з окупованим Кримом у повітрі не виявили небезпечних речовин.

Читайте також: Кримський Чорнобиль: опубліковані фото заводу «Титан», видно наслідки хімічних викидів

Loading...
Loading...
Loading...