Новини » Економіка 14 вересня, 2018, 5:25
В «Газпромі» повідомили про скасування судом арешту активів у Англії

Компанія «Газпром» повідомила, що суд в Англії скасував рішення про арешт активів компанії на території Англії та Уельсу.

Про це повідомляє РБК.

Замість цього компанія взяла зобов’язання не відчужувати акції Nord Stream AG до кінця судових слухань за виконанням рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з «Нафтогазом».

Активи були арештовані в рамках суперечки між «Нафтогазом» з російськими компаніями про транзит газу через територію України. Стокгольмський арбітраж виніс рішення в якому зобов’язав російську компанію сплатити «Нафтогазу» 4,65 млрд доларів.

Директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз» Віктор Вітренко повідомив, що «Газпром» сьогодні був вимушений формально зобов’язатися перед судом не відчуджувати ці акції і тримати їх в Англії до розгляду справи в англійському суді щодо примусового стягнення його активів в Англії».

Також він додав, що «Газпром» повинен вирішити чи гасити борг перед українською стороною, чи чекати на рішення англійського суду з продажу акцій Північного Потоку-1 в рахунок погашення боргу.

Нагадаємо, «Газпром» вже має пеню перед «Нафтогазом» 104 млн доларів відсотків. Кожен день затягування виконання рішення арбітражу варто «Газпрому» 0,5 млн доларів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:26 :22