п'ятниця, 14 вересня, 2018, 15:05 Світ
Рідні видавця «Медіазони» Верзілова припустили, чим його могли отруїти

В учасника панк-гурту Pussy Riot і видавця «Медіазони» Петра Верзілова, напередодні доставленого в Москві в реанімацію, отруєння, а не «передінсультний стан».

Про це, посилаючись на близьких потерпілого – матір Олену Верзілову і цивільну дружину Вероніку Нікульшину, повідомляє «Медуза».

«Це точно отруєння, отруєння холінолітиками. Це щось на кшталт атропіну, цикломеду – те, що міститься в лікарських препаратах. Але тут питання великого дозування», – сказала Нікульшина.

Як уточнює матір постраждалого Олена Верзілова, «це не ті препарати, які легко вивести». При цьому близькі Верзілова категорично заперечують версію, що з’явилася напередодні, начебто Верзілов перебуває «по суті, в передінсультному стані». За словами Нікульшиної, це повідомлення – «марення і нісенітниця», оскільки лікарі в інституті Скліфосовського спеціально робили обстеження на можливість інсульту і «абсолютно» її виключили. Мати Верзілова розповіла, що УЗД і комп’ютерна томографія «не показали ніяких судинних змін».

Наразі Верзілов в реанімації та ще не отямився; за словами близьких, він «спить під препаратами», оскільки «у свідомості починає поводитись дуже активно», через що у нього піднімається тиск. Лікарі не виключають, що Верзілова перекладуть на штучну вентиляцію легенів. Його близькі чекають, що нова інформація з’явиться 14 вересня, коли стануть відомі результати чергових аналізів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 03:42 :38