Новини » Львів 14 вересня, 2018, 13:16
Львів’ян закликають допомогти безпритульним собакам

У суботу, 15 вересня, на святі вулиці Лесі Українки Lesi Street Festival облаштують спеціальну зону для чотирилапих. Усі охочі зможуть тут придбати сухий корм, який ініціатори акції «Нагодуй безпритульного собаку» передадуть львівським зооволонтерам.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Для відвідувачів з домашніми улюбленцями на території фестивалю працюватиме перший в Україні мандрівний ресторан для собак. На чотирилапих чекають безкоштовні ласощі, питна вода і місця для відпочинку у затінку.

Відвідати ресторан для собак та долучитися до благодійної акції з допомоги безпритульним тваринам можна з 14.00 до 20.00.

Як розповіли у Всеукраїнській громадській організації «Союз українок», на свято до Львова запросили 130 осіб: дипломантів та їх наукових керівників, почесних гостей, меценатів, представників громадських організацій, батьків.

«Свої наукові дослідження та наукові роботи цього року надіслали понад 220 учасників зі своїми роздумами, висновками, пропозиціями, глибоким аналізом історії України. Особливо цих тем, які стосуються Геноциду українців, голодоморів, колективізації, репресій, гострих моментів у Другій світовій війні, національно-визвольних змагань, актуальні теми сьогодення. Революція Гідності, воєнна агресія споконвічного ворога Росії пробудила нашу молодь і воскресила дух нації», – зазначили у ВГО «Союз українок».

Додамо, що Всеукраїнська громадська організація «Союз українок» співпрацює з молоддю України і світу, педагогами, науковими керівниками, відділами освіти, архівами, бібліотеками з 1997 року.

Конкурс «Мій рідний край» успішно проводиться вже 21 рік. Цьогоріч налічується 204 учасники з 21 області України. Призові місця отримали 123 учасники, а саме: «Перлина конкурсу» – 24, І місце – 28, ІІ місце – 42, ІІІ місце – 29 осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 17:50 :44