Новини » Політика 14 вересня, 2018, 19:35
Галина Третьякова: Більше 5 мільйонів українців покинули Україну
ZIK
ZIK

За нашими підрахунками, Україну покинуло більше ніж 5 мільйонів громадян. Наразі українці їдуть за кордон на не завжди високооплачувані посади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила керівник Інституту громадянських свобод Галина Третьякова.

Як повідомлялося, цими днями в Україні очікується видача десятимільйонного біометричного паспорта. Відтак, усі прогнози про непотрібність його для громадян не справдились. Про це заявив під час зустрічі «Ялтинська європейська стратегія» у Києві Президент Петро Порошенко.

«Я погоджусь із нашим Президентом щодо того, що політична вага нашого біометричного паспорта має більше значення, ніж просто політичне. Я думаю, що цей факт призведе до того, що до України будуть ставитися в економічному сенсі не як до країни, якій можна давати мільярд чи два мільярди доларів, а набагато більші суми, як Греції, Венесуелі й Аргентині – це були десятки мільярдів, і це дозволило країнам більш швидко виходити з тієї ями, в якій вони знаходяться», – зазначила Третьякова.

А що стосується міграції українців, пані Третьякова задоволена, що нарешті про це почали говорити офіційно.

«За нашими підрахунками, більше ніж 5 мільйонів українців покинуло Україну, на жаль. Поки що українці їдуть не завжди на високооплачувані посади за кордон», – зауважила експерт.

За її словами, українці все-таки заміщають іноземців на тих посадах, які є робочими, і дохід не такий великий, як у європейських громадян. Проте, як зауважила пані Третьякова, українці увійшли в міжнародну конкуренцію на ринку праці, і це означає, що кожна людина, яка хоче конкурувати на європейському рівні, має розвиватися і досягати певних стандартів.

«Українці до всього здібні й легко сприймають культуру країни проживання. Мої німецькі друзі кажуть, що українці імплементуються в європейську спільноту не так, як східні нації. Вони розчиняються у німецькому суспільстві та стають частиною європейської нації», – прокоментувала гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:39 :38