Новини » Спорт 14 вересня, 2018, 19:58
BBC: WADA рекомендує не відновлювати в правах антидопінгове агентство Росії
tg24.sky.it
tg24.sky.it

Комітет Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) щодо відповідності вимогам організації рекомендував не відновлювати в правах Російське антидопінгове агентство (РУСАДА).

Про це повідомляє BBC з посиланням на відповідний лист до майбутнього засідання, де має розглядатися це питання.

«Згідно з листом, з яким ознайомилася BBC Sport, комітет вважає, що Росія не відповідає двом вимогам, викладеним WADA в серпні 2017 року», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що засідання виконкому WADA, на якому вирішуватиметься питання про можливе відновлення РУСАДА в правах, відбудеться 20 вересня.

Як повідомлялося, у 2015 році WADA визнало, що РУСАДА не відповідає кодексу організації після розслідування Річарда Макларена щодо допінгу в російському спорті. Згідно з розслідуванням, допінг вживала понад тисяча російських спортсменів. Це стало причиною відсторонення багатьох російських атлетів від участі в міжнародних змаганнях, включаючи літні Олімпійські ігри в 2016 році.

У листопаді 2017 року WADA вже розглядало питання про можливе відновлення РУСАДА в правах, однак тоді було прийнято негативне рішення. В обгрунтуванні говорилося, що Росія не виконала два пункти обов’язкових вимог. Це були ті ж вимоги, про які йдеться і в нинішньому листі комітету агентства. По-перше, необхідно було публічно і беззастережно визнати висновки комісії Макларена щодо «підтримуваної державою системи допінгу». По-друге, надати WADA доступ до допінг-проб Московської антидопінгової лабораторії.

 

Фото: tg24.sky.it

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 18:57 :55