четвер, 13 вересня, 2018, 9:21 Світ
Великі технологічні компанії відзвітують перед Сенатом США про захист даних
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

26 вересня керівники найбільших американських технологічних компаній розкажуть Сенату США про те, як захищають дані своїх користувачів.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на сенатора від штату Південна Дакота, голову Комітету з торгівлі, науки та транспорту Джона Тьюна, передає Укрінформ.

Зазначається, що у сенатських слуханнях візьмуть участь шість компаній, включаючи Twitter Inc., Google та Amazon.

«Зустріч дасть можливість компаніям пояснити свої підходи до конфіденційності», – сказав Тьюн.

За його словами, сенатори також хочуть дізнатися, як планується виконувати нові вимоги від Європейського Союзу та Каліфорнії, і «що Конгрес може зробити для забезпечення чітких очікувань конфіденційності без шкоди для інновацій».

Нагадаємо, у Каліфорнії влітку був підписаний закон про конфіденційність даних, мета якого – дати користувачам більше контролю над тим, як компанії збирають і управляють особистою інформацією.

Згідно із законом, великі компанії з 2020 року повинні дозволити споживачам переглядати зібрані ними дані, вимагати видалення даних і забороняти їх передачу третім особам.

Крім того, у травні набрав чинності новий європейський регламент щодо захисту персональних даних – General Data Protection Regulation (GDPR). Порушення законодавства про конфіденційність може призвести до штрафів у розмірі до 4% від глобального доходу або 20 мільйонів євро в залежності від серйозності інциденту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 19:45 :38