Новини » Світ 13 вересня, 2018, 8:08
У Франції опублікували окремі з пунктів плану боротьби з бідністю
Президент Франції Еммануель Макрон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Франції Еммануель Макрон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За день до офіційного оголошення президентом Франції Еммануелем Макроном плану по боротьбі з бідністю і злиднями уряд країни оприлюднив його головні пункти.

Про це, із посиланням на видання Le Monde, передає РБК-Україна.

Представники уряду відзначили, що план боротьби з бідністю передбачає виділення на ці цілі 8 млрд євро протягом чотирьох років. Його мета – «вирішити проблеми бідності» і «створити державу загального добробуту 21 століття».

Видання підкреслює, що план Макрона по боротьбі з бідністю уже був один раз відкладений, тому поява його другий інтерпретації була очікуваною. Глава держави намагається переконати виборців у тому, що його політика реформ приносить користь не тільки багатим і бізнесу, але і бідним французам.

Так, у документі основний упор зроблений на підтримку дітей із бідних сімей і молоді.

Серед його пунктів – створення 30 тис. доступних ясел, при цьому в школах планується ввести сніданки, оскільки близько 13% дітей приходять вчитися на голодний шлунок.

Також наголошується, що від 200 до 300 тис. школярів планується охопити програмою введення соціального тарифу на харчування у школах. З 100 до 500 тис. збільшиться число молодих людей, які підпадають під програму соцгарантій молоді у віці від 18 до 25 років.

Крім того, план передбачає запровадження загального медичного страхування для людей з доходом менше як 700 євро в місяць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 13:22 :41