Новини » Економіка 13 вересня, 2018, 17:24
У Брюсселі відбувся перший раунд тристоронніх газових консультацій Україна-ЄС-РФ
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Брюсселі відбувся перший раунд тристоронніх технічних консультацій Україна-ЄС-РФ з питань транспортування газу походженням з РФ газогонами України.

Про це повідомляє сайт Представництва України при ЄС.

«У ході технічних консультацій експерти України, ЄС та РФ обговорили ключові елементи контрактів на транспортування газу, що застосовуються в державах-членах ЄС, підходи до формування тарифів, а також питання реформування управління українською ГТС відповідно до законодавства та міжнародних зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію», – йдеться у повідомленні.

За інформацією, Українська сторона підтвердила зацікавленість у поширенні на Україну режиму внутрішнього ринку ЄС та відповідну роботу щодо повного впровадження норм та правил Європейського Союзу щодо ринку газу.

«У цьому зв’язку учасниками консультацій підтверджено, що відносини між господарюючими суб’єктами України, ЄС та РФ визначатимуться законодавчим полем, яке повністю відповідатиме законодавству ЄС», – зазначили в представництві.

Проведення наступного раунду консультацій заплановано на 26 вересня.

Нагадаємо, у Брюсселі у четвер тривають тристоронні консультації ЄС-Україна-РФ з питання транспортування російського газу через українську територію до Європи після 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 22:12 :23