Новини » Суспільство 13 вересня, 2018, 16:27
Таран: На Заході втомились від негативних новин з України
ZIK
ZIK

Не можна чотири роки у новинах згадувати лише про негатив, адже на Заході вже втомились від таких повідомлень, як, наприклад, про хабарництво. І якщо держава випаде з інформаційного актуального простору наших союзників, то це погано позначиться також на санкційному спису щодо Росії, який буде з часом скорочуватись.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політолог Віктор Таран.

«Я хочу розчарувати українців. На жаль, інтерес до України падає, бо на Заході втомились від негативних новин з України. Остання подібна інформація стосується міністра інфраструктури Володимира Омеляна, якого підозрюють в отриманні хабара та декларуванні недостовірної інформації», – сказав Таран

На його думку, подібна інформація просто загубиться серед багатьох інших повідомлень у закордонних ЗМІ. Якби ж була якась умовно цікава перемога, наприклад, запустили гіперлуп з Києва, то Україна точно потрапила б у топ-новини.

«Люди, які працюють в Україні в аналітичних центрах та колеги із громадського сектору з-закордону фіксують те, що наша держава нецікава, бо не дає позитивних новин. Адже не можна чотири роки у інформаційному просторі згадувати лише про негатив як від опозиції, журналістів, так і представників громадського сектору», – зазначив він.

За його словами, те, що фірма ІКЕА планує відкрити свої магазини в Україні, на жаль, є лише просто бізнесом, який працює навіть там, де є високий рівень корупції. Тому це важко розцінювати, як гарну новину, яка позиціонуватиме країну у кращому світлі.

«Коли бізнесмени розуміють, що можуть заробити, вони заходять на ринок. Це ж стосується компанії ІКЕА. Наприклад, Stаrbucks не хоче йти в Україну не тому що тут є корупція, вони просто бачать, що можуть стати неконкурентоздатними», – наголосив Таран.

Тому, він вважає, що, усе ж, треба думати про позитивні новини і тоді інформація про Україну потраплятиме активно у міжнародні ЗМІ. Наприклад, такі, як проведення параду на День Незалежності.

«Парад на День Незалежності дуже гарно поширився у закордонних ЗМІ, адже ми показали українську сучасну армію. Я звісно не кажу про те, що паради треба часто проводити, але говорити про позитивні новини потрібно. Такі перемоги треба шукати. Бо якщо ми випадемо з інформаційного актуального простору наших союзників, це стане негативним для України», – сказав Таран.

Нагадаємо, радник Дональда Трампа Джон Болтон стверджує, що іноземні компанії цікавляться видобутком газу в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:54 :43