четвер, 13 вересня, 2018, 20:17 Економіка
Шведський суд поновив примусове стягнення з Газпрому $2,6 мільярда, – Нафтогаз
Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

У Швеції апеляційний суд скасував тимчасове призупинення рішення Стокгольмського арбітражу і підтвердив зобов’язання Газпрому заплатити Нафтогазу понад $2,6 мільярда у справі щодо транзиту газу.

Про це повідомив головний комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

«Під кінець дня ще одна добра новина – апеляційний суд у Швеції розглянув наші аргументи і відмінив своє рішення про тимчасове призупинення примусового виконання у Швеції рішення арбітражу, за яким Газпром має нам заплатити вже більше $2,6 млрд», – написав Вітренко.

За його словами, «Нафтогаз» ще раз довів, що «Газпром» має невідкладно виконати рішення арбітражу. «Ну а поки ми продовжуємо примусове виконання по всіх країнах», – додав Вітренко.

Як повідомлялося, Стокгольмський арбітраж 28 лютого задовольнив вимоги НАК «Нафтогаз України» за позовом до російського «Газпрому». НАК добилася компенсації у сумі $4,63 млрд за недопоставку російським монополістом погоджених обсягів газу для транзиту. Остаточна сума розрахунків між компаніями з урахуванням взаємозаліку становить $2,6 млрд в інтересах «Нафтогазу». «Газпром «оскаржив рішення Стокгольмського арбітражу і почав процедуру розірвання контрактів з «Нафтогазом». У свою чергу «Нафтогаз» розпочав процедуру примусового стягнення з «Газпрому» $2,6 млрд.

Пізніше Шведський апеляційний суд округу Свеа призупинив дію виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі про транзит газу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 05:02 :53