Новини » Політика 13 вересня, 2018, 20:05
Олена Сотник назвала політиків, яким перешкоджає Омелян
ZIK
ZIK

Краще б НАБУ займалося реальними корупційними злочинами, а не грало в такі підкилимні ігри, коли одні політичні опоненти через звинувачення правоохоронних органів намагаються вибити інших.

Про це заявила народний депутат України Олена Сотник у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, детективи НАБУ повідомили про підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Його підозрюють у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

«Ще влітку я прогнозувала, що восени почнеться активний сезон різних дискредитацій, обвинувачень і тиску через правоохоронні органи. Щодо Омеляна, то ні для кого не є секретом, що є постійний неприхований конфлікт у Кабінеті Міністрів між різними групами.

Так, наприклад, сталося з «Укрзалізницею», коли прем’єр Гройсман забрав держпідприємство з-під керівництва Міністерства інфраструктури та Омеляна й повністю підпорядкував це під себе. Очевидно, що Омелян не дуже приємна кандидатура для того ж Гройсмана та братів Дубневичів, які мають опосередковане відношення до «Укрзалізниці», – зауважила Олена Сотник.

Народний депутат нагадала, що цей конфлікт виник вже давно. Щодо безпосередньо справи проти Омеляна, то обвинувачення НАБУ є досить непереконливими.

«Дуже хочеться вірити, що НАБУ – це абсолютно новий орган, який працює за новими стандартами. Утім те, що відбувається зараз, на жаль, не підтверджує протилежне. Зокрема обставини, які інкримінують Володимиру Омеляну, стосуються статті, яка на зазначений у підозрі момент, взагалі не існувала.

Тобто стаття про збагачення почала діяти тільки в кінці 2015 року, тоді як Омеляну інкримінують незаконне збагачення протягом 18-ти років. Відтак, з погляду обвинувачення, позиція НАБУ є досить слабкою», – вважає Олена Сотник.

У відповідь на звинувачення міністр інфраструктури України Володимир Омелян зібрав брифінг і заявив, що справа проти нього сфабрикована та не містить жодного складу злочину. Отже й він вимагатиме притягнути до відповідальності слідчих НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:16 :41