четвер, 13 вересня, 2018, 0:55 Суспільство
Нейробіологи навчилися стирати пам’ять

Група вчених під час тривалих досліджень з’ясувала, що в головному мозку людини є окремі ділянки, які можуть знищити деякі спогади. За це відповідають префронтальна кора і гіпокамп.

Нейробіологи зробили сенсаційне відкриття. Вони з’ясували, що якщо людина дуже хоче щось забути, наприклад, якусь неприємну подію або непотрібну інформацію, в окремих частинах головного мозку починає активно виникати певний вид діяльності, який відповідає за фізіологічний процес «забування».

Нейробиологи научились стирать память

Цей процес, як з’ясували вчені, спочатку починає формуватися в префронтальної корі, а потім переміщається в «центр пам’яті» або в гіплокамп, – повідомляють news.enovosty.com.

Група вчених заявила, що це відкриття дуже важливе. Фахівці впевнені, що стимуляція цих відділів мозку також може викликати штучний провал пам’яті. А це може допомога лікування хворих на психічні розлади. Такий вид фізіотерапії, як заявляють учені, за допомогою струму низької інтенсивності допоможе мозку «стерти» зі спогадів участь у війнах, сімейні конфлікти і проблеми, пов’язані з кар’єрою.

Як повідомлялось раніше, вчені вловили 72 унікальних сигнали з галактики, до якої 3 млрд світлових років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 10:38 :46