четвер, 13 вересня, 2018, 0:30 Політика
Нардеп Сергій Соболєв пригадав, як розносили гроші за відставку генпрокурора Шокіна
ZIK
ZIK

Наскільки мені відомо, то гроші якраз розносили за те, щоб голосувати за відставку Шокіна спочатку, а потім в останній момент чомусь змінили рішення і вже давали кошти за не голосування.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Соболєв.

«Наскільки мені відомо, то гроші якраз розносили за те, щоб голосувати за відставку Шокіна спочатку, а потім в останній момент чомусь змінили рішення і вже давали кошти за не голосування», – сказав Соболєв.

Так само було дивно, коли вимагали призначення нового Генпрокурора, який не має юридичної освіти. І такі голосування дуже легко перевірити, зокрема щодо особи Луценка, коли його висували на посаду Міністра внутрішніх справ.

«Наша фракція не брала у цьому участі. Ба більше, коли ми отримали інформацію про його призначення, одразу почали перевіряти його зв’язки з компаніями, які пов’язані з Насіровим, бо нам надали таку інформацію журналісти розслідувані. І при голосуванні на фракції всі дійсно розкололися, що я дуже добре пам’ятаю. Бо у нас були ті, які принципово казали, що це чудова людина і ми будемо за нього голосувати, а інші сказали навпаки», – зазначив він.

Також, за його словами, будь-які виступи депутатів можна відстежити на сайтах Верховної Ради.

«Наприклад, коли мені сьогодні пробує хтось закидати, що я голосував щодо Лазаренка, то я їх спрямовую підняти виступ фракції «Реформи і порядок» стосовно його, де всі боялися, а я виходив на трибуну і закликав до його зняття. Тому дуже добре, що є поіменне голосування, бо таким чином можна буде довести справи Онищенка та «чорної бухгалтерії» Януковича до завершення», – наголосив Соболєв.

До речі, він зазначив, що коли виникало питання Шокіна, він був єдиним у фракції, який був за його відставку, хоча вся фракція підтримала цю людину. На відміну від інших я знаю Шокіна і в той момент, коли він віддавав наказ про арешт Пукача, дуже добре знаю як це відбувалося і, що сталося і з Піскуном та його заступником Шокіним. Тому я одразу сказав, що за це голосувати не буду», – додав він.

Нагадаємо, у квітні 2017 року Вищий адміністративний суд України відмовив колишньому генеральному прокурору Віктору Шокіну у розгляді позову про поновлення на посаді генпрокурора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 12:17 :42