Новини » Світ 13 вересня, 2018, 10:28 блоги
Міжнародна комічна станція

Досконала у власному ідіотизмі версія росіян про те, що американці просвердлили дірочку в космічній станції, щоб їх раніше відпустили додому, насправді демонструє прірву у ціннісному відставанні Росії.

Американцям не потрібно свердлити дірки, щоб на них звернули увагу. Там це вирішується інакше. І якщо американцям потрібна евакуація чи медична допомога, вони просто отримують те, що реально потрібне. Бо життя цінується.

Але в Росії ж зовсім не так.

Тому дрібні капості і шантаж – цілком, як на мене, в національному характері наших сусідів. І абстрагуватися від власних реалій вони просто не здатні.

Нагадаємо, в корпорації з космічної діяльності «Роскосмос» вважають, що американські члени екіпажу могли навмисно пошкодити космічний корабель «Союз МС-09».

За даними видання, цю версію, в пріоритетному порядку розглядає спеціальна комісія «Роскосмосу», яка розслідує причини розгерметизації космічного корабля. Російські фахівці вже запросили у NASA дані відеореєстраторів астронавтів, а також їх діючі медичні показники.

Отвір у кораблі «Союз» виявили вночі 30 серпня, коли зафіксували падіння тиску. Екіпажу вдалося знайти витік і загерметизувати пробоїну. Зараз на міжнародній космічній станції перебуває шість осіб, у тому числі троє американців.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 12:49 :05