Новини » Політика

Міністр Омелян заявив про сфабриковану підозру й тиск керівництва НАБУ

ZIK

Підозра міністру інфраструктури України – сфабрикована та не містить жодного складу злочину, і він вимагатиме притягнути до відповідальності слідчих НАБУ.

Про це під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, якому сьогодні детективи НАБУ повідомили про підозру.

Міністр зауважив, що слідство щодо нього тривало півтора року.

«Я хочу звернутися до сторони обвинувачення  до НАБУ. Сфабрикована підозра, яку мені сьогодні вручили, не містить жодного складу злочину», – заявив Володимир Омелян.

Очільник Міністерства інфраструктури зауважив, що в його брата є авто, а в нього – відповідно задекларовані кошти, походження яких він може пояснити.

«Чи брав я хабарі? Чи маю власні компанії? Чи лобіював я інтереси олігархів чи приватних компаній на своїй посаді? Чи здійснював незаконні дії? Відповідь однозначна – ні. Якби це було…, це було би в підозрі, а не те, що мені приписують. За 1,5 року не знайшли нічого, бо я знаю межу своєї відповідальності перед законом і перед людьми», – наголосив очільник відомства.

Володимир Омелян спростував усі висунуті йому обвинувачення та наголосив, що захищатиме своє ім’я, честь і гідність у законний спосіб та вимагатиме притягнути до відповідальності слідчих НАБУ.

«Я хочу заявити, що на мене здійснювався тиск з боку керівництва НАБУ. Мені відомо про факти політичної співпраці керівництва НАБУ з українськими політиками», – заявив Володимир Омелян.

Нагадаємо, детективи НАБУ повідомили про підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Його підозрюють у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

14 вересня Солом’янський районний суд Києва обиратиме запобіжний захід міністру інфраструктури.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме суд призначити заставу в 5 мільйонів гривень міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

Читайте усе за темою: НАБУ оголосило підозру Володимиру Омеляну

Loading...