Новини » Регіони 13 вересня, 2018, 15:46
Івано-Франківський університет нафти і газу співпрацюватиме із китайським вишом

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала делегація з університету нафтохімічних технологій провінції Гуандун (Guangdong University of Petrochemical Technology) Китайської Народної Республіки.

Основна мета візиту делегації з КНР – підписання меморандуму про співпрацю між закладами вищої освіти. Про це сьогодні, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Сторони домовилися співпрацювати за різними напрямами: навчальними, науковими, інноваційними. Зокрема, передбачається обмін навчальними програмами, проведення спільних науково-методичних конференцій, обмін лекціями від найкращих викладачів, організація конференцій з провідними науковцями та викладачами для студентів та аспірантів обох університетів.

Важливим напрямом співпраці є також проведення спільних наукових досліджень та публікація наукових статей, налагодження обмінів аспірантами і докторантами, спільна реалізація проектів, сприяння поширенню інформації, що представляє взаємний інтерес у дослідженнях, нових розробках, публікаціях та інших матеріалах.

Документом також передбачається спільне проведення заходів, спрямованих на розширення обсягів впровадження результатів фундаментальних, дослідницьких і прикладних досліджень та комерціалізації результатів наукових досліджень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 03:42 :19