live
Новини » Курйози

«Унікальний» винахід робота в Росії: відро, яке вміє бити дітей

У Росії на одній з виставок презентували новий «унікальний» винахід – робота, який вміє бити дітей.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє журналіст і блогер Аркадій Бабченко - інформує Апостроф.

Як можна побачити на опублікованих фотографіях, робот це залізний стовп з прикріпленою до нього рукою. Рука, судячи з усього, б'є дітей по сідницях, і вміє бити на різну висоту, залежно від росту дитини. Цікаво, що для проходження екзекуції дитина сама повинна підійти до робота і встати на вказане для його росту місце.

«Вони винайшли робота, щоб бити дітей. І мамашки радісно фотографують своїх дітей на їх фоні. Так, в жарт. Але я ось в принципі не можу уявити, щоб я добровільно провів свою дитину через таке приниження. А їм нічого. Норм. Ідея про те, що можна поставити дитину в якийсь кут, де його буде принижувати металева бочка – в голові з народження. По заслугах, Карл! Шматок металевої бляхи буде судити твою особистість, що розвивається! Ні. Норм. Рабство навіть перед смітником», – обурюється Бабченко.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, скандально відомий боєць ММА Джефф Монсон, який недавно отримав російський паспорт і завжди відрізнявся підтримкою бойовиків ДНР-ЛНР став членом парламенту Красногорська (місто в Московській області, Росія).

 

Loading...