Новини » Регіони 12 вересня, 2018, 13:56
У Зарваниці на Тернопільщині відбудеться масштабне військове паломництво

Духовний центр у Зарваниці, що на Тернопільщині, який входить у двадцятку найбільших Марійських святинь світу, 22-23 вересня стане місцем військової молитви. Тут відбудеться Х Всеукраїнське паломництво військовослужбовців.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі Тернопільської обласної ради, у Зарваниці очікують кілька тисяч прочан.

«Цього року паломництво до ікони Зарваницької Матері Божої триватиме два дні. Участь візьмуть військові, працівники силових органів, представники різних військових формувань із сім’ями, студенти військових навчальних закладів, родини загиблих, капелани», – повідомили в обласній раді.

Ікона Зарваницької Матері Божої належить до найдавніших ікон України. Ще у 1867 році Папа Римський Пій ІХ коронував святиню, а віряни вважають її чудотворною.

За роки незалежності України в Зарваниці споруджено духовний центр, що належать Українській греко-католицькій церкві. Щороку сотні тисяч паломників приходять сюди на прощу.

Як повідомляла IA ZIK, недавно у Зарваниці облаштували храмовий комплекс «Український Єрусалим».

Він містить досконало відтворені копії будівель християнських пам’яток Єрусалиму. Центральна споруда – Гріб Господній, де, відповідно до Євангелія, був похований Ісус Христос після розп’яття й воскрес на третій день.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 14:26 :43