Новини » Львів 12 вересня, 2018, 8:42
У Сокалі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Учора, 11 вересня, у м. Сокалі Львівської області, в ЗШ І-ІІІст. №4 відбулося урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Сокальської РДА.

У події взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, голови Сокальських РДА та районної ради – відповідно Роман Токай, Микола Пасько, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, громада міста. Приміщення центру освятив священик Катедрального собору св. Апостолів Петра і Павла, отець Ярослав Валюх.

Нагадаємо, що рішенням Сокальської районної ради Львівської області в квітні цього року було створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Сокальської районної ради Львівської області (ІРЦ)». Це – установа, яка працюватиме для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами, віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти – шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Інклюзивно-ресурсний центр стане ефективним засобом забезпечення прав дітей з особливими потребами на освіту, сприятиме розвитку їх особистості, поліпшенню стану їх здоров’я, якості життя та підвищить рівень участі у житті громади.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:20 :19