середа, 12 вересня, 2018, 13:16 Львів
У ЛМР нагадали, що учні мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті

З 1 вересня учні мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті Львова. Про це під час апаратної наради сьогодні наголосив міський голова Львова Андрій Садовий. Він доручив нагадати про цю норму перевізникам задля уникнення неприємних ситуацій.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У травні цього року на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку». Відповідно до норм цієї ухвали, діти шкільного віку мають право на безкоштовний проїзд у час навчального року за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Відтак, управління транспорту ЛМР надіслало листи усім перевізникам з нагадуванням про норми цієї ухвали.

«Ми прийняли рішення, що школярі їздять безкоштовно у громадському транспорті. Але по деяких маршрутах водії відмовляються. Прошу дати доручення і подати інформацію, що в навчальний рік діти мають їздити безкоштовно», – зазначив сьогодні під час апаратної наради міський голова Львова.

«У нас є ухвала сесії Львівської міської ради, яка надає дітям шкільного віку право на пільговий – безкоштовний проїзд у автобусних маршрутах загального користування за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Таке право учні мають протягом навчального року, за винятком періоду літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах. Отож, з 1 вересня учні можуть їздити безкоштовно», – пояснив Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР.

Нагадаємо, в електротранспорті м. Львова учні мають право на безкоштовний проїзд протягом цілого року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 01:09 :07