Новини » Львів 12 вересня, 2018, 13:01
У Дрогобичі на електронному сервісі можна переглянути фінпоказники діяльності комунальних підприємств

На інтернет-порталі Дрогобицької міської ради впроваджено новий електронний сервіс «Аналітика фінансових показників комунальних підприємств міста», який дає змогу не лише ознайомитись з станом фінансових справ того чи іншого комунального підприємства, а в доступно-зрозумілій візуалізації проаналізувати його.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

«Громадянам, які не працюють постійно з базами даних та документообігом, важко орієнтуватися у традиційних фінансових звітах з важкими і великими об’ємами даних. Однак дуже зрозуміло такі фінансові звіти виглядають на графіках, на яких чітко відображено зростання чи спадання показників даних. Також сервіс надає можливість порівняти показники декількох підприємств одразу, – зауважили у міськвиконкомі.

Впровадити такий сервіс у Дрогобичі вдалось завдяки напрацюванням відділу ІТ та аналізу ДМР спільно з центром політичних студій та аналітики «Ейдос» (аналітично-ресурсна організація, яка займається боротьбою з корупцією, бюджетною політикою, забезпеченням прозорості органів влади).

«Завдяки сприянню центру «Ейдос» та підтримки міського голови і депутатського корпусу міської ради нам вдалося імплементувати такий сервіс, який дозволяє пересічному громадянину побачити та зрозуміти всю фінансову діяльність підприємств за декілька років – з 2015 по 2017 роки. Також важливим є і те, що проект не коштував бюджету міста жодної гривні», – прокоментував начальник відділу ІТ та аналізу виконавчого комітету міської ради Станіслав Гайдер.

Зазначимо, сервіс «Аналітика фінансових показників комунальних підприємств міста» містить фінансові показники діяльності всіх комунальних підприємств міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 07:06 :04