середа, 12 вересня, 2018, 23:58 Спорт
Троє українців у Мексиці вийшли у фінал ЧС-2018 з сучасного п’ятиборства
У Мексиці триває чемпіонат світу-2018 з сучасного п’ятиборства / Facebook UIPM

Українці Павло Тимощенко, Юрій Федечко та Денис Павлюк вийшли у фінал чемпіонату світу з п’ятиборства, який проходить в ці дні у Мексиці.

Найсильніші майстри сучасного п’ятиборства сьогодні і завтра розіграють на чемпіонаті світу-2018 в Мексиці медалі в особистих змаганнях.

Срібний медаліст Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Павло Тимощенко виграв свою кваліфікаційну групу на головному для п’ятиборців старті сезону – чемпіонаті світу в Мехіко. Крім лідера української збірної, до фіналу змагань пробилися також його співвітчизники Денис Павлюк та випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко, повідомляє xsport.ua.

Чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства в Мексиці є не тільки головним стартом сезону для представників цього виду спорту, а й першим, на якому всі його підвиди проходять в межах одного спортивного комплексу. Це так звана репетиція перед Олімпійськими іграми-2020 в Токіо, де п’ятиборці також проводитимуть змагання на одній локації.

Першими медалі розіграють жінки, причому перший вид, фехтування, у них вже відбувся. Виграла його Марі Отейза з Франції (25 перемог, 10 поразок). Українські спортсменки посіли 20-е (випускниця ЛДУФК Валерія Пермикіна, 17-18) і 26-е (Зінаїда Батрак, 15-20) місця.

Чоловічий фінал пройде також в два дні. Спочатку спортсмени фехтують, а наступного дня завершать турнір іншими видами.

Нагадаємо, що найкращим виступом Павла Тимощенко в нинішньому сезоні було четверте місце на Кубку світу-2018 в Лос-Анджелесі. На чемпіонаті Європи лідер українського сучасного п’ятиборства зайняв шосте місце, а ось в командному заліку Україна стала третью. До цього, на фіналі Кубка світу-2018 в Астані (Казахстан) Україна завоювала бронзову медаль у міксті.

2018-11-13 07:38 :32