Північна і Південна Корея відкриють спільний офіс поблизу кордону

Південна Корея відкриє урядовий офіс у Північній Кореї, що є історичним кроком у відносинах між двома країнами.

Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на The Times.

В п’ятницю дві Кореї відкриють спільний «офіс зв’язку» в Кесоні, північнокорейському місті Кесон, найближчому до кордону між двома країнами.

Це буде перший випадок, коли південнокорейські офіційні особи будуть постійно розміщуватися в КНДР з кінця війни 1950-53 років в Кореї, яка розділила півострів.

Двадцять південнокорейців і трохи менше число чиновників з КНДР будуть працювати разом, організовуючи спільні проекти, узгоджені Кім Чен Ином і президентом Південної Кореї на їх саміті в квітні.

«Офіс зв’язку стане цілодобовим консультаційним і комунікаційним каналом для просування міжкорейських відносин, ослаблення військової напруженості і встановлення миру на Корейському півострові», – йдеться в заяві Міністерства об’єднання Південної Кореї.

Передбачалося, що офіс відкриється в серпні. Затримка, ймовірно, пояснюється необхідністю заспокоїти посадових осіб США, які побоюються, що Північна Корея буде винагороджена занадто швидко, не зробивши конкретних кроків щодо відмови від своєї ядерної зброї.

Loading...