Новини » Політика

Павло Жебрівський застеріг – Путіну потрібна вся Україна

ZIK

Путін хоче отримати всю Україну через президентську та парламентську кампанію, а бойові та інші дії – це додаткова складова. Тому українцям слід бути обережними і не ловитися на голоси «сирен», які закликають Україну на «рифи» переговорів із «лідерами» «ЛНР-ДНР».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив екс-голова Донецької ВЦА (2015-2018 рр.) Павло Жебрівський.

Гість програми, коментуючи зустріч помічника Путіна Владислава Суркова з ватажками «ЛНР-ДНР», зауважив, що це – ще одне підтвердження, що жодної суб’єктності у псевдореспублік немає: «Є сьогодні Сурков, який на побігеньках у Путіна, який зібрав, викликав, провів нараду партактиву так званих «ЛНР» та «ДНР» і поставив задачі».

Гість програми зауважив, що раніше в Донецьку було 300 тисяч робочих місць, нині в окупованому місті – близько 70 тисяч робочих місць, і РФ повинна збільшувати дотації. Так, разом зі зброєю, яку постачають на окуповані території, дотація РФ для «ЛНР-ДНР» становить понад 5 млрд дол. щорічно. Тепер, з його слів, коли діють санкції проти Росії, це серйозно б’є по російському бюджету. Павло Жебрівський зауважив, що ватажки бойовиків досі грабували окуповані території, а надалі через дефіцит коштів економічний тягар перекинуть на місцевий бізнес.

Гість програми наголосив, що Україні нині потрібно не лише будувати армію та дбати про її підготовку й боєздатність, а й знайти консенсус в українському суспільстві.

Павло Жебрівський зауважив, що наступного року перед Україною постануть дві загрози – президентські, а потім парламентські вибори. З його слів, спочатку на президентських виборах Кремль спробує привести лояльних людей до влади, а якщо не вдасться, то «буде спроба «впарити» тимчасово окуповані території для того, щоб на парламентських виборах мати достатньо серйозне своє представництво».

«Це сьогодні не менша загроза, ніж військова пряма агресія Росії. Тому що правильно говорять – Путіну частина України не потрібна, Путіну потрібна вся Україна», – наголосив Павло Жебрівський.

З його слів, Путін хоче отримати всю Україну через президентську й парламентську кампанії, а бойові та інші дії – це додаткова складова. Тому українцям слід бути обережними і не ловитися на голоси «сирен», які закликають Україну на «рифи» переговорів із «лідерами» «ЛНР-ДНР».

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, в російському Ростові-на-Дону відбулася секретна нарада, на якій обговорювали, що чекає «ДНР» найближчим часом і яку політику краще там проводити, за участю радника президента РФ Владислава Суркова та представників терористичної «ДНР».

Нагадаємо, 31 серпня ватажок самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко отримав смертельне поранення в результаті вибуху бомби в центрі Донецька.

Loading...