Новини » Економіка 12 вересня, 2018, 12:30
Нові локомотиви General Electric будуть курсувати у південному напрямку
Локомотив, вироблений американською компанією GE Transportation для Укрзалізниці. Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg
Локомотив, вироблений американською компанією GE Transportation для Укрзалізниці. Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg

Укрзалізниця планує задіяти нові локомотиви, придбані в американської компанії General Electric, на маршрутах у південному напрямку, зокрема, до Мелітополя, Маріуполя та Миколаєва.

Про це повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов під час брифінгу, передає прес-служба компанії.

«Матимемо перші локомотиви GE до піку перевезень, загалом розраховуємо реалізувати частину проекту щодо постачання 30 локомотивів до кінця року. Ці тепловози задіємо для перевезень у південному напрямку: до Мелітополя, Миколаєва, Маріуполя», – зазначив Кравцов.

Він також підкреслив, що через те, що час на обслуговування нових локомотивів буде набагато меншим, використання 30 локомотивів General Electric дозволить замінити близько 40 старих локомотивів та задіяти їх на інших напрямках.

Нагадаємо, у вівторок, 11 вересня, в порт міста Чорноморськ прибув перший локомотив, вироблений американською компанією GE Transportation.

До кінця 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартувало на початку 2018 року в США. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 17:15 :15