Новини » Львів 12 вересня, 2018, 9:22
На Жовківщині вже склали 39 протоколів на паліїв сухостою

У релігійних громадах Жовківського району Львівської області, закладах культури та освіти, сільськогосподарських підприємствах та в лісових господарствах постійно проводиться еколого-просвітницька робота щодо запобігання спалювання сухої рослинності та їх залишків.

Керівництво райдержадміністрації при зустрічах з громадами сіл систематично інформує населення про шкоду від спалювання сухої рослинності чи її залишків.

Про це повідомив сьогодні, 12 вересня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

У Жовківській РДА  в черговий раз детально обговорено вжиття заходів із попередження спалювання сухої рослинності та її залишків за участі громадських інспекторів та керівників лісових господарств. Тон розмові задала голова райдержадміністрації Надія Щур.

Зокрема, мова йшла про те, інформація щодо пожежної безпеки в екосистемах постійно висвітлюється на офіційному веб-сайті Жовківської райдержадміністрації та в районному часописі «Відродження». Щоденно, з 16:30 до 19:00 у м. Жовків через «Вільне радіо» відбувається інформування населення про заборону випалювання сухої рослинності і її залишків.

На території Жовківського району біля лісових смуг розміщено 13 білбордів та 35 щитів з інформацією про заборону випалювання сухої рослинності.

Станом на 31.08.2018 року громадськими інспекторами з охорони довкілля в районі, лісовими господарствами району складено 39 протоколів на порушників щодо підпалу сухостою.

У Жовківському районі в усіх органах самоврядування створені адміністративні комісії, за результатами наради дано доручення активізувати їхню роботу та при виявленні порушників щодо випалювання сухої рослинності негайно складати протоколи та висвітлювати інформацію в усіх засобах масової інформації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 02:11 :48