Новини » Львів 12 вересня, 2018, 14:16
На Сколівщині у суді батьки оскаржують рішення про пониження ступеня сільської школи

У Сколівському районі і у судовому порядку батьки оскаржують рішення районної ради про пониження ступеня школи у селі Орів.

Питання реорганізації Орівської ЗОШ І-ІІ ст. в Орівську ЗЗСО І  рівня обговорено  під час зустрічі  педагогічного колективу з головою Сколівської  райдержадміністрації Богданом Янко. Про це ІА ZIK повідомили у Сколівській райдержадміністрації.

 Зокрема, відповідно до рішення ХХІV сесії  Сколівської районної ради № 513 від 07.06.2018 р. «Про затвердження заходів з  оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти району   на 2018-2019 навчальний рік»,  реорганізовано Орівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Сколівської районної ради  Львівської області  в Орівський заклад загальної середньої освіти І рівня Сколівської районної ради Львівської області шляхом перетворення.  З ініціативи батьків законність даного рішення  оскаржується  в судовому порядку. 

Пі час зустрічі голова райдержадміністрації Богдан Янко зазначив: «Зазначене рішення по Орівській ЗОШ І-ІІ ст. прийнято сесійно, відповідно це  колективне  рішення. Ми живемо  в правовій державі, і  кожне рішення органу державної влади  чи місцевого самоврядування  повинно виконуватись.  Саме  завдання суду  дати правову оцінку законності  та об’єктивності даного рішення».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 03:18 :50