Новини » Події 12 вересня, 2018, 5:45
Москалькова просить владу України звільнити моряків судна «Норд»
ZIK
ZIK

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова в ході проведеної у вівторок телефонної розмови з українським омбудсменом Людмилою Денісовою звернулася до української сторони з проханням відпустити затриманих моряків російського судна «Норд».

Про це російському агентству ТАРС повідомили в прес-службі уповноваженого з прав людини в РФ, передає УНН.

«11 вересня Людмила Денісова подзвонила Тетяні Миколаївні Москальковій, йшлося про моряків судна «Норд». Російський омбудсмен звернулася з проханням звільнити моряків», – сказав представник прес-служби.

«Що ж, їм там все життя провести? Вони ж не можуть возз’єднатися зі своїми сім’ями, люди важливіші, ніж політичні амбіції», – навів співрозмовник агентства слова Москалькової, сказані під час телефонної з українським омбудсменом.

У прес-службі Москалькової також повідомили, що вона звернулася до Денісової з проханням посприяти у відвідуванні арештованого в Україні російського журналіста Кирила Вишинського. «Зі свого боку, український омбудсмен просила посприяти у відвідуванні ряду українських громадян в місцях позбавлення волі в Росії», – додав представник прес-служби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:21 :24