live
Новини » Події 2687 Читать эту новость на русском

Мешканець окупованої території розповів про тортури в підвалі «МГБ ЛНР»

Мешканець окупованого бойовиками «ЛНР» міста Антрацит в Луганській області розповів про тортури, яких він зазнав під час затримання працівниками так званого «МГБ ЛНР».

Про це повідомляє прес служба поліції.

Як повідомили у поліції, 33-річний чоловік, «наляканий та знесилений, одягнутий лише у спідню білизну», прийшов на КПВВ Станиця Луганська зі сторони окупованої території у вівторок, 11 вересня.

Він розповів правоохоронцям, що працівники так званого «МГБ ЛНР» протягом двох місяців катували його, щоб вибити «зізнання» у терактах, диверсіях та співпраці зі спецслужбами України. До чоловіка застосовували тортури електричним струмом, підвішування, щоденні побиття. За словами потерпілого, цей період «можна порівняти лише з ГУЛАГом».

«До початку бойових дій на Донбасі він в Антрациті займався власною справою. Коли бойовики захопили місто, він виїхав до родичів у АР Крим. Повернувшись через деякий час до рідного міста чоловік побачив, що його кафе розграбоване, а магазин захоплений бойовиками», – повідомили поліцейські.

Після повернення до окупованого Антрациту його разом з товаришем кинули до підвалу, де намагалися вибити зізнання. Після безрезультатних спроб «повісити» на нього злочини його відвезли до КПВВ Станиця Луганська та «видворили» з окупованої території.

Як повідомлялось раніше, є сотні свідчень про катування українців на території «ДНР-ЛНР».

Читайте також: У мережі показали фото розправи над українським авто у Росії

 

Loading...
Loading...
Loading...