live
Новини » Політика 593

Матіос вважає, що строки давності діяння, вчиненого Холодницьким, минуть ще не скоро

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос
загрузка...
загрузка...

Строки давності вчиненого керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким діяння спливуть ще не скоро і коли запрацює Державне бюро розслідувань, то їм буде чим зайнятися.

Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив заступник Генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, – повідомляє УНН.

«Строки давності того, що вчинив пан Холодницький не минули і ще скоро не минуть», – сказав Матіос.

На уточнююче питання про те, яке саме діяння вчинив Холодницький головний військовий прокурор відповів: «Кримінально каране».

«Запрацює ДБР (Державне бюро розслідувань) – сподіваюся у них буде робота», – наголосив Матіос.

Нагадаємо, 26 липня комісія прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності та винести Холодницькому догану. Водночас голова Національного антикорупційного бюро наполягав на звільненні Холодницького з посади. КДКП розглядали скаргу щодо дій антикорупційного прокурора складену на основі свідчень прокурорів Антикорупційної прокуратури та осіб, які були пов’язані з матеріалами прослуховування кабінету Холодницького.

Матеріали прослуховування нібито свідчать, що керівник САП зустрічався з потенційними фігурантами кримінальних проваджень, неетично спілкувався з підлеглими та можливо закрив щонайменше одне кримінальне провадження, а саме – провадження щодо екс-керівника НАЗК Наталі Корчак.

Як повідомлялось раніше, Назар Холодницький розповів, що НАБУ пішло проти нас тими, хто їх бив два роки тому.

Loading...
Loading...
Loading...