середа, 12 вересня, 2018, 23:32 Світ
Куба відреагувала на повідомлення про причетність Росії до акустичних атак

У Міністерстві закордонних справ Куби назвали вигадкою повідомлення про те, що Росія причетна до таємничих акустичних атак на американських дипломатів на Кубі і в Китаї.

За словами директора департаменту США МЗС Куби Карлоса Фернандеса де Коссіо, Куба не нападає на іноземних дипломатів і не дозволяє це третім країнам, – повідомляє nv.ua.

 МЗС Куби відреагувало на звинувачення в акустичних атаках

«Стаття NBC представляє собою небезпечну гру. Натякає на змову третіх країн на Кубі без доказів або підстав, з посиланням на анонімні джерела і створюючи інтриги», – додав він у Twitter.

Нагадаємо, видання NBC News повідомило, що за даними американських спецслужб, за таємничими акустичними атаками на персонал дипломатичних представництв США в Китаї і на Кубі стоїть Росія.

Офіційний представник Держдепу США Хізер Нойєрт закликала скептично поставитися до цього повідомлення, наголосивши, що Вашингтон поки ні на кого не покладає провину за атаки на Кубі.

Починаючи з кінця 2016 року, на Кубі внаслідок таємничих акустичних атак постраждали 26 співробітників американського диппредставництва. У них діагностували черепно-мозкові травми, втрату слуху та порушення когнітивної діяльності, рівноваги і зору.

Подібні випадки також були зафіксовані в консульстві в Китаї. З диппредставництв США в Китаї відкликали 11 співробітників Державного департаменту для додаткового обстеження.

Нездужання серед дипломатів викликано, ймовірно, акустичним впливом мікрохвильового випромінювача.

Як повідомлялось раніше, мікрохвильові атаки на дипломатів США Куба організувала за участю Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:33 :03