Новини » Регіони 11 вересня, 2018, 13:15
Волиньрада проситиме прокуратуру порушити справу проти Луцької міськради

Волинська облрада розгляне питання про направлення до прокуратури області повідомлення про вчинення кримінального правопорушення під час сесії Луцької міськради.

Відповідний проект рішення опублікували на сайті облради, – повідомив власкор IA ZIK.

У проекті рішення пропонується направити у прокурору Волинської області повідомлення про вчинення кримінального правопорушення під час прийняття рішень Луцькою міською радою щодо зменьшення резервного фонду призначеного для забезпечення невідкладних витрат, у тому числі, при збільшенні видатків на заробітну платню лікарям та вчителям міста та скерування частини коштів  за рахунок зменшення резервного фонду на оплату робіт з ремонту будинків та прибудинкових територій у Луцьку.

У документі вказується, що прокуратура може порушити справу за ст.ст. 210 (нецільове використання бюджетних коштів), 364 (зловживання владою або службовим становищем), 367 КК України (службова недбалість).

У додатку до проекту рішення – посилання на низку місцевих ЗМІ. Як ідеться у повідомленні, у квітні Луцька міськрада вирішила витратити на оплату ремонту дворів кошти із резервного фонду, які мали бути скеровані на зарплатню лікарям і вчителям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 05:08 :43