Новини » Регіони 11 вересня, 2018, 12:20
Волинь отримає 11,6 млн грн на будівництво футбольних стадіонів

Цьогоріч у Державному бюджеті закладено 370 мільйонів гривень на будівництво футбольних полів, які Кабмін розподілив між регіонами пропорційно до кількості населення до 17 років. Зокрема для Волині передбачено понад 11 млн грн.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Відтак, в області активно працюють над пропозиціями щодо будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. До слова, їх готують представники органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, районних державних адміністрацій та передають до облдержадміністрації.

Узагальнений список та усі відповідні документи передадуть в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до 20 вересня. Саме там спеціальна комісія проведе конкурс та визначить переможців.

Бюджетні кошти будуть спрямовані, насамперед, на реалізацію проектів, розміщених на територіях, що належать до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Важливою умовою надання фінансування з Держбюджету є також участь громади у співфінансуванні побудови майданчиків не менше, ніж на 50%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 13:18 :43