Новини » Політика 11 вересня, 2018, 5:25
Вінник про власне політичне майбутнє: Я підтримую свою особисту діяльність
ZIK
ZIK

Іван Вінник не зміг відповісти, діяльність якої політичної сили йому є близькою. Відтак заявив, що, передусім, підтримує власну політичну діяльність.

Про це народний депутат України Іван Вінник сказав у ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила: з огляду на останні соціологічні опитування, ані «Народний фронт», ані БПП не матимуть достатньої підтримки суспільства на виборах. Отже, якою буде політична діяльність депутата, якщо головні партії опиняться поза парламентом?

«Я є мажоритарним депутатом, і в парламент мене делегували люди. І навіть якщо за новий Виборчий кодекс проголосують у другому читанні, і «мажоритарка» буде скасована, то це не означає, що людина буде позбавлена права бути обраною.

Якщо я прийму рішення залишатися в політиці й відчуватиму підтримку громадян, зокрема йдеться про межі Херсонської області, то зареєструюсь у ЦВК і подам свої пропозиції та виборчі програми», – заявив Іван Вінник.

Відповідаючи на запитання про те, діяльність якої політичної сили для депутата є найближчою, Іван Вінник заявив, що, передусім, підтримує власну роботу.

«Я підтримую свою діяльність, адже вважаю, що в своїй роботі жодним чином не зрадив державних інтересів. Ті законопроекти, які ми ставили на голосування, на мою думку, підсилили українські Збройні сили та державу», – наголосив Іван Вінник.

Як повідомлялося, народний депутат України від БПП Володимир Арешонков вказав на ризики, які приховані у «сирому» Виборчому кодексі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 07:39 :10