Новини » Політика 11 вересня, 2018, 10:09 блоги
Веселка над Софією Київською

За нашим літописом, після відвідин храму Святої Софії в Константинополі посли князя Володимира були вражені красою співів, служби й храму.

І сказали вони князеві: «І прийшли ми тоді в Греки. І повели нас [туди], де ото вони служать Богові своєму, і не знали ми, чи ми на небі були, чи на землі. Бо нема на землі такого видовища або краси такої, – не вміємо ми й сказати. Тільки те ми відаємо, що напевне Бог перебуває з людьми і служба їхня краща, ніж в усіх землях, де ми були. Ми навіть не можемо забути краси тієї, бо всяк чоловік, якщо спершу спробує солодкого, потім же не може гіркоти взяти. Так і ми не будемо тут поганами жити». Бояри ж, відповідаючи, сказали: «Якби лихий був закон грецький, то не прийняла б хрещення баба твоя Ольга, що була мудрішою за всіх людей».

Десять років тому, під час відвідин Софії Київської Вселенським Патріархом ці грецькі співи знову зазвучали в Софії Київській. Точно в момент грецьких співів у храмі, над собором, серед спекотного, ясного дня з’явилася незвичайна веселка, крилами не до землі, а прямо в небі. Я тоді це вживу коментував у прямому ефірі кількох каналів.

Вірю, ці співи скоро знову в нас зазвучать.

А прихильники УПЦ (МП) незабаром з подивом дізнаються, що вони розкольники.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 06:17 :31