вівторок, 11 вересня, 2018, 3:55 Світ
У морі неподалік від М’яньми знайшли величезний «корабель-привид»

Неподалік від М’яньми знайшли великий вантажний корабель невідомого походження без єдиного матроса на борту.

Рибалки побачили загадковий «корабель-привид», який дрейфує у водах регіону Янгон, – пише Україна читає.

Ни мертвых, ни живых: в море нашли огромный корабль-призрак без единого матроса. ФОТО

Врешті-решт його винесло на берег. Це не якась шлюпка, віднесена вітром в море: іржавий «корабель-привид» має понад 177 метрів в довжину, але на борту не було ні товарів, ні скелетів, ні взагалі будь-яких ознак життя.

Влада знайшла цілком раціональне пояснення цьому зловісному явищу. Матроси піднялися на борт судна, яке називається «Сам Ратулангі ПБ-1600», і прийшли до висновку, що він прямував на завод, який займається розбором суден в Бангладеш. Судячи з усього, судно було на буксирі, але команда кинула його, потрапивши в негоду.

Ни мертвых, ни живых: в море нашли огромный корабль-призрак без единого матроса. ФОТО

За даними Marine Traffic, пусте судно було побудоване в 2001 році, а його останнє відоме місцезнаходження – біля узбережжя Тайваню в 2009-му. Приблизно в 80 км від узбережжя М’янми був виявлений буксир «Незалежність». За іронією долі, саме він відчепив гігантський корабель і незалежно поплив далі!

Влада допитала 13 членів команди «Незалежності», і ті підтвердили, що буксирували вантажне судно з 13 серпня. Вони прямували на завод в Бангладеш, де корабель повинні були розібрати на металобрухт. Однак на морі почався шторм, частина буксирувальних тросів порвалася, і команда вирішила кинути старенького «Сама Ратулангі ПБ-1600». Влада продовжує розслідування інциденту.

Ни мертвых, ни живых: в море нашли огромный корабль-призрак без единого матроса. ФОТО

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 00:58 :14