Новини » Економіка 11 вересня, 2018, 14:31
Що робити, якщо автомобіль зупинився в мандрівці? ®
<nbsp;>

Автомобілі – це такі ж побутові механізми, які ми звикли зустрічати в себе вдома кожного дня, але надзвичайно складної конструкції. Вони можуть також виходити з ладу й створювати чимало проблем своїм власникам.

Через те, що на сучасні авто встановлено багато діагностичних систем, заводи, які їх виготовляють, надають інформацію про обслуговування, вони й здаються нам такими надійними речами.

Але досить тільки помилитись й провести обслуговування машини не за рекомендаціями – ця техніка відразу нагадає власнику, що це механізм й він також може ламатись. Тим більше з часом механізми зношуються, й обслуговування треба проводити все ретельніше.

Що робити у випадку, якщо сталася поломка вашої автівки й вона зупинилася просто посеред траси?

В першу чергу – це безпека самого водія й його пасажирів. Тому зупиніться якомога далі від проїжджої частини, але так, щоб ваш автомобіль було видно тим, хто їде в тому ж напрямку.

Ввімкніть аварійні вогні. Попросіть пасажирів вийти з машини через дверцята, які ближче до узбіччя, звичайно, якщо це необхідно. Уважно слідкуйте за дітьми, не втрачаючи з ними візуальний контакт. В нічний час – одягніть світловідбивний жилет.

Якщо для автомобіля не вистачає місця на узбіччі й його частина перебуває на проїжджій частині, встановіть знак аварійної зупинки. Він приверне увагу водіїв, та дасть можливість вам безпечно дочекатись допомоги або вирішити проблему самостійно.

Знак аварійної зупинки рекомендується виставити, навіть якщо машина стоїть всіма колесами на узбіччі.

Придбавши авто з автосалону дилери часто надають своїм клієнтам підтримку в дорозі. Тому не поспішайте одразу викликати евакуатор. Наберіть контактний номер колцентру вашої марки й якщо вам це вдасться – запитайте, чи є у них можливість викликати вам евакуатор безкоштовно, за рахунок дистриб’ютора. Скоріш за все, з авто видавалась картка з ідентифікаційним номером. Такі картки можуть бути активними до 5 років, залежно від марки авто, й дозволяють декілька разів скористатись послугою евакуації – безкоштовно.

Якщо ж евакуатор від дилера за лояльною ціною не доступний або не надається, запитайте – чи можливе буксирування автомобіля? Про всяк випадок ви маєте знати цю інформацію, можливо, трос в багажнику вам допоможе заощадити декілька сотень гривень.

Викликавши евакуатор підготуйте буксирувальний гак, який знаходиться в наборі автомобіля. Якщо ви його там не знайшли, попередьте про це оператора евакуатора, зазвичай надання буксирувального крюка – це платна послуга. Гак потрібен для того, щоб затягти авто на платформу евакуатора. Іноді він може бути відсутній, якщо петля буксирування вмонтована в автомобіль.

Куди везти авто?

Асістенс вашої марки, скоріш за все, надасть вам евакуатор до найближчої офіційної станції. Ви можете скористатись цією послугою, навіть якщо не плануєте проводити роботи на офіційному сервісі. Змусити вас не зможуть. Після доставки ви завжди маєте вибір, кому віддати авто на відновлення.

Якщо ж ви вже маєте станцію, на якій готові проводити ремонт авто, то, звичайно, відправте автомобіль за адресою цього СТО.

<nbsp;>

СТО краще вибирати ті, які мають гарну репутацію, перевірені знайомими, друзями чи родичами, мають розвинену інфраструктуру, парковку під охороною. Скоріш за все, щоб вирішити проблему з автомобілем, який зупинився, без попередження потрібно буде декілька днів, тому розраховуйте на те, що авто має бути в безпеці, поки з ним проводяться роботи.

У будь-якому разі, вихід з ладу автівки – це ситуація, в яку потрапляють чимало автолюбителів, щодня. Тому не панікуйте. Завжди майте в «бардачку авто» контакти евакуаторів, станції, на якій обслуговуєтесь, та сервісну літературу. Це допоможе вам в ситуації, яка може виникнути на дорозі.

Запасіться також аварійним набором, який містить яскравий жилет, вогнегасник, буксирувальний трос та аптечку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 18:07 :12