Новини » Світ 11 вересня, 2018, 18:30
Рада кардиналів підтримала Папу Франциска у зв’язку з педофільним скандалом

Рада кардиналів, радників Папи Франциска, солідаризувалася з ним після нещодавніх звинувачень архієпископа Карла Марії Вігано, який заявив, що Папа знав про сексуальне насильство та педофілію, пов’язану з митрополитом Вашингтону. Невдовзі Ватикан надасть офіційні пояснення з цього приводу.

Про це повідомляє TVN24.

Архієпископ Вігано, колишній апостольський нунцій в США, звинуватив Папу наприкінці серпня, у тому, що глава Римо-католицької церкви з 2013 року знав про акти насильства та педофілію, до яких був причетний митрополит Вашингтону кардинал Теодор МакКаррік. У розмові з журналістами Папа натомість заявив, що не коментуватиме ці твердження.

У заяві прес-служби Ватикану, опублікованій після першого дня сесії Ради кардиналів, йдеться про те, що Рада «висловлює свою повну солідарність з Папою Франциском у зв’язку з подіями, що сталися впродовж останніх тижнів, усвідомлюючи, що в ході нинішньої дискусії, Апостольська Столиця надасть необхідні пояснення».

Крім того, в заяві було підкреслено, що Рада кардиналів, яка протягом п’яти років працює над реформою Римської курії, звернулася до Папи з проханням висловити свою точку зору щодо структури та складу цього консультативного органу, «зважаючи на похилий вік декого з його членів».

Раніше про свою підтримку Папі Франциску, у зв’язку з дебатами та критикою деяких церковних кіл, висловили багато ієрархів з різних країн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 14:11 :14