live
Новини » Суспільство 96

Президент Форуму видавців: Освіта є надійнішою, аніж блогерство

ZIK

Мені завжди здавалося, що є прямий зв’язок між освіченістю і добробутом. Всі перетворення, які сталися у світі останнім часом, можливо, змушують задуматися нас про щось інше. Все дуже змінилося протягом останніх п’яти чи восьми років.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповіла президент Форуму видавців Олександра Коваль.

«Трапляється так, що дуже багатими людьми стають ті, хто не отримали жодної освіти. В інших країнах вони можуть вигравати навіть президентські вибори. Тепер до цього ставляться по-різному», – зазначає Олександра Коваль.

Незважаючи на популярність блогерської сфери, важливим аспектом, на думку президента Форуму видавців, залишається освіта.

«Можна бути дуже успішним блогером і заробляти сотні тисяч за те, що ти постиш смішні фотки і рекламу. Є шанс зробити одну публікацію в день і потім цілий рік спокійно жити. Проте я й далі вважаю, що освіта є надійнішою, аніж блогерство. На жаль, протилежна думка є популярною не лише в Україні, а й світі», – каже Олександра Коваль.

Вона вважає, що це пов’язано і з рекламою, і з «вищими силами», які нами керують.

«Ми ж навіть не знаємо, як на нас впливають блокбастери. В людині закладаються якісь матриці, і потім вона їх відтворює, часто не розуміючи, звідки взагалі така думка з’явилася. Це складні психологічні процеси», – пояснює Олександра Коваль.

Президент Форуму видавців додає: у системі освіти цивілізованих держав закладена потреба прививати любов до читання.

«Роль держави у культурі та освіти, на мою думку, полягає у тому, щоби дати людям культурну компетенцію. Читання належить до культурних практик. Компетенція – це те, як ми орієнтуємося в оточуючому світі. Цього без читання неможливо засвоїти. Тому держава фінансує заклади, які цим займаються. Немає значення чи установа державна, чи приватна, бо переважно гроші йдуть за учнем», – розповідає Олександра Коваль.

Нагадаємо, на Форумі видавців відбудеться зустріч з українськими письменниками, яких видають у Польщі.

Loading...
Loading...
Loading...